----WULKANIZACJA-----SPRZEDAŻ OPON----NOWYCH----UŻYWANYCH----BIEŻNIKOWANYCH----DO AUT----OSOBOWYCH----DOSTAWCZYCH------CIĘŻAROWYCH----ROLNICZYCH----MASZYN PRZEMYSŁOWYCH----WYKONUJEMY NAPRAWY OPON NA GORĄCO----
STRONA GŁÓWNA O NASGALERIAKONTAKT
Nasza firma istnieje na rynku od 2005 roku co pozwoliło nam zebrać doświadczenie i służyć naszym klientom pełnym doradztwem i fachową obsługą . Działamy na terenie całego kraju. Jest to niewielka firma przez co łatwo nam o elastyczność w kontaktach z klientami. Mamy w ofercie bardzo szeroką gamę usług i towarów. Głownie zajmujemy się importem opon i felg używanych do aut osobowych , ciężarowych ,maszyn przemysłowych , rolniczych i budowlanych . Opony nowe sprowadzamy na zamówienie, w miarę możliwości w ciągu jednego dnia. Dzięki temu towar jest zawsze nowy i cechuje się najlepszą jakością.

Jesteśmy Firmą Wulkanizacyjną
VITO-RAF opony Dąbrowa
Wulkanizacja czynne 7 dni w tygodniu, opony nowe, używane, bieżnikowane. Do aut osobowych, dostawczych,ciężarowych, maszyn rolniczych i przemysłowych. Wykonujemy skomplikowane naprawy opon przy autach ciężarowych oraz maszynach przemysłowych, posiadamy wieloletnie doświadczenie.
Na stanie posiadamy ok 1500 opon używanych
Jeżeli nie znalazłeś
na stronie opony która Cię interesuje
ZADZWOŃ
509 205 296